Štýlová záhrada         Štýlový interiér          Štýlové vizitky          Štýlová reklama

Chcem pekný interiér!

Žiadny problém, ste na správnej adrese! Be Stylish! pre vás vypracuje kompletný interiérový návrh. Našou prioritou je vytvorenie ideálneho priestoru, v ktorom sa budete cítiť príjemne. Každá miestnosť ma určitú funkciu, ktorú je potrebne zohľadniť a maximálne prispôsobiť jej požiadavkám.

Návrhy interiérov

Nie ste spokojní s riešením Vášho bytu alebo kancelárskych priestorov? Obráťte sa na nás! Naše kreatívne a originálne návrhy určite oceníte. Prispôsobíme sa vašim požiadavkám a vkusu na akýkoľvek typ interiéru, bez ohľadu na to, či sa jedná o bytové alebo nebytové priestory.

Návrhy interiérov začíname štúdiami. Následne je uskutočnený projekt, vizualizácia jednotlivých miestností alebo samostatných celkov, alebo napríklad návrhy atypických interiérových prvkov. Vytvoríme pre vás atraktívne a príjemné prostredie a nami navrhnutý interiér bude miestom, kde sa budete cítiť uvoľnene a pohodlne. Budeme samozrejme postupovať presne podľa vašich želaní a požiadaviek počas celej doby tvorby projektu, čo je zárukou, že s konečným výsledkom budete spokojní.


Ukážky vizualizácií navrhovaných interiérov.

Cenník

Počet miestností Cena
Návrh 1 izby 100 Eur / izba
Návrh 2 a viac izieb 80 Eur / izba

Cenník môže variabilný, nakoľko sa odvíja od veľkosti navrhovanej plochy. Cena zahŕňa návrh - dispozičné riešenie priestorov a ich vizualizáciu.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.
mobil: 0903 / 170 112
e-mail: info@be-stylish.eu

Rekonštrukcie a realizácie interiérov

Pomôžeme s realizáciou našich návrhov a poskytneme cenné rady, ale oceníme, keď celý návrh necháte na našich pleciach. Sme kreatívny tím a uskutočňovanie našich nápadov do praxe nám nerobí najmenší problém. Obráťte sa s rekonštrukciou interiéru na nás.

Poradíme pri voľbe materiálu i pri celkovom návrhu dizajnu. Našou snahou je samozrejme uspokojiť zákazníkov v čo najkratších termínoch, čo určite ocení každý z vás. Zverte teda svoju rekonštrukciu profesionálom a budete mať záruku dobre vykonanej práce na vašej zákazke. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!


Ukážky realizovaných interiérov.