Štýlová záhrada         Štýlový interiér          Štýlové vizitky          Štýlová reklama

Inšpirácie, rady a tipy

Trendová farba roka 2012: Mandarínkové tango

Doplnky v tejto farbe prinášajú interiéru energiu.  Vankúše, prikrývky, tienidlá, koberce alebo stolové doplnky tejto farby dodajú tú správnu iskru každej miestnosti.
 

Oživte kúpeľňu nápaditými zrkadlami

Zrkadlo by malo byť pekným a príjemným doplnkom vašej kúpeľne a nie len príslušenstvo, ktoré potrebujete na to, aby ste sa upravili pred tým, ako pôjdete do práce alebo do školy.

Zobraziť celý článok

Inšpirácie: Zaujímavé policové systémy

Tento policový systém sa stane výborným dizajnovým doplnkom s pakickým využitím. Je vytvorený zo zakrivenej preglejky s dekorom venge, alebo v bielej farbe. Môžu byť s dvierkami, alebo bez.

Zobraziť celý článok

Inšpirácie: Kuchyňa v bielo čiernom šate

Čierna a biele kuchyňa bude elegantným a tajomným skvostom vášho domova. Na to, aby tieto farby pôsobili dobre, musia byť v určitej rovnováhe, preto si radšej nechajte poradiť od dizajnéra.

Zobraziť celý článok

 

Interiér: Inšpirácie, rady a tipy

Trendová farba roka 2012: Mandarínkové tango - Pantone 17-1463

21.02.2012 19:19
Pred niekoľkými týždňami, Pantone - celosvetový líder v oblasti komunikácie farieb a poskytovateľ profesionálnych farebných noriem pre dizajnové odvetvia oznámil, ktorá farba sa stane farbou roka 2012. Z trónu zosadili energetickú ružovú farbu roka 2011 – PANTONE 18-2120 – pripomínajúcu kvet...

Oživte kúpeľňu nápaditými zrkadlami

19.02.2011 16:10
Keď sa ráno zobudíte, vaše kroky vedú do kúpeľne a jednou z prvých vecí, kam sa pozrieme je zrkadlo.  Ak nechcete, aby vaše zrkadlo bolo len také obyčajné a nudné, skúste svoju kúpeľňu  oživiť zaujímavým zrkadlom. V dnešnej dobe je ich v ponuke neskutočne veľa....
1 | 2 >>